72. schůze, 208. hlasování, 18. prosince 2020, 09:41
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2021
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 252).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 104 | Je třeba: 53
A Ano: 17 | N Ne: 59 | 0 Nepřihlášen: 0 | M Omluven: 96 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 9Z Zdržel se: 5M Omluven: 9)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- N Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- M František Vácha
- N Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 3M Omluven: 8)
- M Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- M František Navrkal
- M Jan Richter
- N Pavel Růžička
- M Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 12)
- M Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- N Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- M Jan Farský
- N Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- A Jan Lipavský
(žádost o opravu záznamu) - M Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- M Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- N Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- N David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 10)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Marian Bojko
- M Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- M David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- N Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- N Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 13)
- A Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- M Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Irena Blažková
- M Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- M Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 4M Omluven: 7)
- M Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 3 | 9 | 0 | 5 | 9 |
Jihočeský | 13 | 0 | 6 | 0 | 1 | 6 |
Plzeňský | 11 | 0 | 3 | 0 | 0 | 8 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Ústecký | 13 | 2 | 4 | 0 | 1 | 6 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 5 | 0 | 3 | 12 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 0 | 2 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 7 | 0 | 2 | 10 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 2 | 0 | 1 | 7 |
Pardubický | 10 | 0 | 2 | 0 | 2 | 6 |
Vysočina | 10 | 0 | 5 | 0 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 6 | 0 | 3 | 13 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 0 | 3 | 5 |
Zlínský | 12 | 1 | 4 | 0 | 0 | 7 |
Celkem | 200 | 17 | 59 | 0 | 28 | 96 |