78. schůze, 4. hlasování, 22. prosince 2020, 09:13
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 101 | Je třeba: 51
A Ano: 12 | N Ne: 15 | 0 Nepřihlášen: 99 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 74 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- Z František Vácha
- A Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 7)
- N Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- 0 Tomáš Martínek
- 0 Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- Z David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 6)
- 0 Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- 0 Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- 0 Ivana Nevludová
- 0 Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- 0 Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- 0 Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- 0 Irena Blažková
- 0 Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- 0 Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- 0 David Kasal
- 0 Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- 0 Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 8)
- Z Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- 0 Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- 0 Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- Z Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- 0 Ilona Mauritzová
- 0 Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- 0 Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 12)
- 0 Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- N Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- 0 Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- Z Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (0 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- 0 Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- 0 František Navrkal
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- 0 Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- 0 Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- 0 Jaroslav Vymazal
- 0 Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- 0 František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- 0 Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 5 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 1 | 4 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 3 | 11 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 2 | 12 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 0 | 6 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 0 | 4 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 3 | 12 | 8 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 1 | 7 | 3 | 0 |
Středočeský | 26 | 1 | 4 | 9 | 12 | 0 |
Ústecký | 13 | 0 | 0 | 7 | 6 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 1 | 5 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 9 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 12 | 15 | 99 | 74 | 0 |