78. schůze, 14. hlasování, 22. prosince 2020, 18:17
Návrh na vyslovení souhlasu PS s prodloužením doby nouzového stavu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 103 | Je třeba: 52
A Ano: 36 | N Ne: 22 | 0 Nepřihlášen: 0 | M Omluven: 97 | Z Zdržel se: 45 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 10)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- M František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- N Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- A Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- M František Navrkal
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- M Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 8)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- A Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 10)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- M Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- Z Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- M Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 14)
- A Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- M Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 10)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 3 | 0 | 7 | 10 |
Jihočeský | 13 | 2 | 2 | 0 | 4 | 5 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 0 | 2 | 7 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
Ústecký | 13 | 1 | 2 | 0 | 3 | 7 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 1 | 0 | 6 | 8 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 0 | 1 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 3 | 0 | 6 | 10 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 1 | 0 | 4 | 5 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 0 | 2 | 3 |
Vysočina | 10 | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 0 | 0 | 4 | 14 |
Olomoucký | 12 | 2 | 2 | 0 | 2 | 6 |
Zlínský | 12 | 0 | 1 | 0 | 1 | 10 |
Celkem | 200 | 36 | 22 | 0 | 45 | 97 |