86. schůze, 68. hlasování, 18. února 2021, 21:49
Vln. z. o kompenzačním bonusu pro rok 2021
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 66 | N Ne: 61 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 30 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Miroslav Samaš
- 0 Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- N Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- N Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- N Jaroslava Puntová
- N Jan Richter
- M Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- A Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- N Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Irena Blažková
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 11 | 5 | 5 | 2 | 3 |
Jihočeský | 13 | 6 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 4 | 0 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 13 | 3 | 4 | 0 | 3 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 3 | 3 | 4 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 8 | 3 | 5 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 5 | 0 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 4 | 0 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 6 | 1 | 4 | 3 |
Olomoucký | 12 | 4 | 5 | 1 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 0 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 66 | 61 | 14 | 29 | 30 |