87. schůze, 226. hlasování, 11. března 2021, 10:29
Písemná interpelace V. Kaňkovského na K. Havlíčka ve věci koncepce nak
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 69 | Je třeba: 35
A Ano: 24 | N Ne: 31 | 0 Nepřihlášen: 2 | M Omluven: 129 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 13)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Jan Jakob
- M František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- M Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Miroslav Samaš
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- N Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- M Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 1M Omluven: 9)
- A Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- M Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Miloslava Rutová
- M Pavel Šindelář
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 1M Omluven: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 6)
- M Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A František Navrkal
- N Jaroslava Puntová
- M Jan Richter
- N Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 3M Omluven: 18)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- M Marek Benda
- M Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- M Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- M Jan Farský
- M Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 2M Omluven: 4)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 13)
- N Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- M Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 9)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (N Ne: 1M Omluven: 9)
- M Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- M David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- Z Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- Z Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- M Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 17)
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- M Libor Hoppe
- Z Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- M Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- M Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- M Irena Blažková
- M Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- N Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 9)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 3 | 5 | 0 | 5 | 13 |
Jihočeský | 13 | 1 | 4 | 0 | 2 | 6 |
Plzeňský | 11 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 |
Ústecký | 13 | 3 | 3 | 1 | 0 | 6 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 3 | 0 | 0 | 18 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 4 | 0 | 2 | 13 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 1 | 0 | 9 |
Pardubický | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 0 | 2 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 2 | 0 | 1 | 17 |
Olomoucký | 12 | 2 | 2 | 0 | 1 | 7 |
Zlínský | 12 | 0 | 2 | 0 | 1 | 9 |
Celkem | 200 | 24 | 31 | 2 | 14 | 129 |