98. schůze, 327. hlasování, 7. května 2021, 09:06
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 89 | Je třeba: 45
A Ano: 28 | N Ne: 5 | 0 Nepřihlášen: 111 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 56 |
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- 0 Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- N Klára Dostálová
- 0 Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- 0 Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- Z Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- 0 Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- 0 František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 8)
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Radek Holomčík
- A Libor Hoppe
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- 0 Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- 0 Tomáš Vymazal
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- 0 Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- 0 David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 8)
- 0 Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- 0 Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- 0 Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- 0 Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- 0 Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Irena Blažková
- 0 Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- 0 Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- 0 Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- 0 David Kasal
- 0 Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- 0 Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 4)
- 0 Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- 0 Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- 0 Miloslava Rutová
- A Pavel Šindelář
- 0 Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 9)
- 0 Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- 0 Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- Z Miroslav Samaš
- 0 Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- 0 Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A František Navrkal
- Z Jaroslava Puntová
- Z Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- 0 Jaroslav Vymazal
- 0 Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- 0 František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 0 | 1 | 8 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 2 | 8 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 0 | 12 | 8 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 0 | 12 | 8 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 0 | 9 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 0 | 12 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 0 | 7 | 3 | 0 |
Středočeský | 26 | 5 | 0 | 12 | 9 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 0 | 8 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 1 | 6 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 28 | 5 | 111 | 56 | 0 |