103. schůze, 6. hlasování, 12. května 2021, 17:16
Vl.n.z.o občanských průkazech - související
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 142 | Je třeba: 72
A Ano: 77 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 16 | M Omluven: 42 | Z Zdržel se: 65 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- M Jan Jakob
- Z František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- M Miroslav Samaš
- A Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- M František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Miloslava Rutová
- Z Pavel Šindelář
- M Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A František Navrkal
- A Jaroslava Puntová
- A Jan Richter
- Z Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- M Věra Adámková
- 0 Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- M Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- A David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 7)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- M Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 3)
- Z Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Libor Hoppe
- Z Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- Z Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 0 | 4 | 8 | 6 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 0 | 4 | 3 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 13 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 0 | 4 | 7 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 0 | 1 | 9 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 0 | 2 | 10 | 3 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 0 | 6 | 1 |
Celkem | 200 | 77 | 0 | 16 | 65 | 42 |