103. schůze, 11. hlasování, 12. května 2021, 18:23
Vl. n. z. o ochraně oznamovatelů - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 117 | Je třeba: 59
A Ano: 78 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 39 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 38 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- M Jan Jakob
- A František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- A Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- M Miroslav Samaš
- 0 Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- M František Vácha
- N Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- 0 Miloslava Rutová
- A Pavel Šindelář
- M Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A František Navrkal
- A Jaroslava Puntová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- A Dominik Feri
- M Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- A David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- 0 Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- A David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- M Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- 0 Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Libor Hoppe
- Z Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 0 | 9 | 3 | 6 |
Jihočeský | 13 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 7 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 0 | 6 | 3 | 5 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 0 | 4 | 3 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 4 | 6 | 4 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 3 | 6 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 78 | 1 | 39 | 38 | 44 |