104. schůze, 50. hlasování, 26. května 2021, 09:19
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 123 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- A Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Miroslav Samaš
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Miloslava Rutová
- M Pavel Šindelář
- M Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A František Navrkal
- Z Jaroslava Puntová
- 0 Jan Richter
- N Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- 0 Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- M Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- A Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- A Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 9Z Zdržel se: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6Z Zdržel se: 4)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Libor Hoppe
- A Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- 0 Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 14 | 0 | 4 | 5 | 3 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 7 | 1 | 3 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 6 | 2 | 5 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 16 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 0 | 3 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 123 | 1 | 27 | 30 | 19 |