104. schůze, 224. hlasování, 2. června 2021, 10:49
Vl.n.z.o občanských průkazech - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 25 | N Ne: 73 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 74 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Jan Jakob
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- M Milan Pour
- M Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- N Miroslav Samaš
- N Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 7)
- Z Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- Z František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- Z Miloslava Rutová
- N Pavel Šindelář
- Z Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A František Navrkal
- Z Jaroslava Puntová
- Z Jan Richter
- N Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- M Jan Farský
- Z Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Olga Sommerová
- N Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- A Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- Z David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- N Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- N David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Jaroslav Vymazal
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- N Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- N Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- N Libor Hoppe
- N Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- 0 Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 6 | 1 | 9 | 6 |
Jihočeský | 13 | 1 | 5 | 0 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 3 | 0 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 13 | 1 | 5 | 1 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 5 | 1 | 7 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 10 | 1 | 7 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 6 | 0 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 7 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 3 | 0 | 5 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 10 | 2 | 9 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 4 | 1 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 1 | 4 | 0 | 6 | 1 |
Celkem | 200 | 25 | 73 | 7 | 74 | 21 |