104. schůze, 242. hlasování, 2. června 2021, 11:17
Vl.n.z. - invazní nepůvodní druhy - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 36 | N Ne: 91 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 42 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- M Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- N Miroslav Samaš
- 0 Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- Z František Vácha
- N Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Miloslava Rutová
- N Pavel Šindelář
- N Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- A František Navrkal
- N Jaroslava Puntová
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- M Jan Farský
- N Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Olga Sommerová
- N Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- N David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- N David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Jaroslav Vymazal
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- N Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- N Libor Hoppe
- Z Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- 0 Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Irena Blažková
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 8 | 3 | 5 | 6 |
Jihočeský | 13 | 2 | 8 | 1 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 8 | 0 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 1 | 8 | 1 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 7 | 2 | 3 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 11 | 1 | 6 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 6 | 1 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 5 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 11 | 1 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 5 | 0 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 0 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 36 | 91 | 10 | 42 | 21 |