104. schůze, 312. hlasování, 2. června 2021, 16:50
Návrhy Poslanecké sněmovny na propůjčení nebo udělení státních vyzname
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 34 | N Ne: 30 | 0 Nepřihlášen: 32 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 80 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- Z František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- Z Miroslav Samaš
- A Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Miloslava Rutová
- A Pavel Šindelář
- Z Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- Z František Navrkal
- Z Jaroslava Puntová
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- Z Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- M Jan Farský
- Z Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- 0 Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Ondřej Profant
- 0 Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Olga Sommerová
- A Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- 0 Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- Z David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 12M Omluven: 3)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- N Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- 0 Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- M Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- A Libor Hoppe
- N Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- Z Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- N Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 1 | 8 | 7 | 3 |
Jihočeský | 13 | 4 | 1 | 2 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 3 | 0 | 5 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 1 | 4 | 1 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 2 | 5 | 7 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 3 | 2 | 12 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 1 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 2 | 2 | 4 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 1 | 5 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 4 | 4 | 10 | 1 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 2 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 1 | 2 | 1 | 6 | 2 |
Celkem | 200 | 34 | 30 | 32 | 80 | 24 |