104. schůze, 325. hlasování, 2. června 2021, 17:01
Návrhy Poslanecké sněmovny na propůjčení nebo udělení státních vyzname
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 58 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 96 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Jan Jakob
- Z František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- Z Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- Z Miloslava Rutová
- Z Pavel Šindelář
- A Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- A Jan Volný
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- Z František Navrkal
- Z Jaroslava Puntová
- A Jan Richter
- Z Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 11M Omluven: 6)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- M Jan Farský
- Z Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Olga Sommerová
- Z Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- A David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11M Omluven: 3)
- A Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- 0 Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- M Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- Z David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- Z Jaroslav Vymazal
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 13M Omluven: 1)
- Z Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- Z Libor Hoppe
- Z Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- Z Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- Z Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 0 | 6 | 9 | 4 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 1 | 5 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 13 | 4 | 0 | 0 | 8 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 0 | 1 | 11 | 6 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 0 | 2 | 11 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 0 | 8 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 2 | 4 | 1 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 3 | 13 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 0 | 6 | 3 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 1 | 6 | 2 |
Celkem | 200 | 58 | 0 | 19 | 96 | 27 |