104. schůze, 354. hlasování, 2. června 2021, 18:03
Návrh na volbu člena Dozorčí rady Vinařského fondu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 116 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- N František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Miloslava Rutová
- Z Pavel Šindelář
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4N Ne: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 11N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- N František Navrkal
- A Jaroslava Puntová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- A Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- M Jan Farský
- A Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Olga Sommerová
- A Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- A Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- 0 Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- M Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- A Libor Hoppe
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- Z Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 9 | 2 | 6 | 5 | 4 |
Jihočeský | 13 | 9 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 11 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 4 | 1 | 2 | 6 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 1 | 5 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 8 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 8 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 1 | 3 | 3 | 1 |
Olomoucký | 12 | 7 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 116 | 19 | 19 | 25 | 21 |