104. schůze, 441. hlasování, 16. června 2021, 18:07
Návrh na jmenování členů Kontrolní rady Grantové agentury České republ
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 121 | N Ne: 17 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- N František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- A Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- M František Vácha
- M Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Miloslava Rutová
- M Pavel Šindelář
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 1M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- N František Navrkal
- M Jaroslava Puntová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Olga Sommerová
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7N Ne: 2M Omluven: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- A Libor Hoppe
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- 0 Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- A Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 11N Ne: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 15 | 1 | 4 | 1 | 5 |
Jihočeský | 13 | 9 | 1 | 1 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 0 | 1 | 5 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 9 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 4 | 5 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 2 | 2 | 1 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 7 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 8 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 1 | 3 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 11 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 121 | 17 | 20 | 9 | 33 |