104. schůze, 442. hlasování, 17. června 2021, 10:01
Písemná interpelace V. Filipa na L. Metnara ve věci podpory čes.letec.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 79 | Je třeba: 40
A Ano: 28 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 47 | M Omluven: 74 | Z Zdržel se: 38 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 8)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Miroslav Samaš
- M Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 8)
- M Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- 0 Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- Z Miloslava Rutová
- A Pavel Šindelář
- Z Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- 0 František Navrkal
- M Jaroslava Puntová
- M Jan Richter
- N Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 8)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- M Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Olga Sommerová
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- N Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- M David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 8)
- Z Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- 0 Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- 0 Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- 0 Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- 0 Mikuláš Ferjenčík
- 0 Jan Chvojka
- M David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 5)
- 0 Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- M Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Monika Oborná
- 0 Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- M Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Libor Hoppe
- 0 Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Tomáš Vymazal
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- N Irena Blažková
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 1 | 5 | 6 | 8 |
Jihočeský | 13 | 2 | 1 | 1 | 1 | 8 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 2 | 4 | 3 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Ústecký | 13 | 0 | 3 | 3 | 1 | 6 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 1 | 5 | 6 | 8 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 1 | 6 | 5 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 |
Vysočina | 10 | 1 | 0 | 4 | 0 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 1 | 5 | 4 | 7 |
Olomoucký | 12 | 2 | 1 | 3 | 1 | 5 |
Zlínský | 12 | 1 | 3 | 4 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 28 | 13 | 47 | 38 | 74 |