104. schůze, 443. hlasování, 17. června 2021, 10:20
Písemná interpelace J. Jakoba na K. Havlíčka ve věci inform. k žádosti
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 82 | Je třeba: 42
A Ano: 44 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 45 | M Omluven: 73 | Z Zdržel se: 38 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 8)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- M Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- 0 Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- Z Miloslava Rutová
- A Pavel Šindelář
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- 0 František Navrkal
- M Jaroslava Puntová
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 8)
- 0 Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- M Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Olga Sommerová
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- M David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 8)
- Z Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- 0 Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- 0 Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- 0 Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- 0 Mikuláš Ferjenčík
- 0 Jan Chvojka
- M David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- 0 Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- M Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 7)
- M Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Libor Hoppe
- 0 Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- A Tomáš Vymazal
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- Z Irena Blažková
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 0 | 5 | 5 | 8 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 1 | 1 | 7 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Ústecký | 13 | 3 | 0 | 3 | 1 | 6 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 0 | 6 | 5 | 8 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 0 | 6 | 5 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 4 | 1 | 4 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 |
Vysočina | 10 | 2 | 0 | 2 | 1 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 0 | 5 | 6 | 7 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 2 | 2 | 5 |
Zlínský | 12 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 44 | 0 | 45 | 38 | 73 |