104. schůze, 488. hlasování, 18. června 2021, 13:17
Vl.n.z.,který mění zák.v souv. s přijetím z.o lobbování
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 90 | Je třeba: 46
A Ano: 68 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 55 | M Omluven: 55 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- 0 Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- Z František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- 0 Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- M Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- M František Vácha
- M Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 6)
- M Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- M Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Miloslava Rutová
- M Pavel Šindelář
- A Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- N František Navrkal
- A Jaroslava Puntová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 7)
- A Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- M Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Olga Sommerová
- Z Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- 0 Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- 0 Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- 0 Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- 0 Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- A Libor Hoppe
- 0 Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- 0 Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- Z Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- 0 Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- 0 Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 11 | 0 | 7 | 2 | 6 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 1 | 0 | 6 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 5 | 1 | 5 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 0 | 6 | 5 | 7 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 0 | 5 | 3 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 5 | 1 | 5 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 8 | 2 | 7 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 7 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 68 | 1 | 55 | 21 | 55 |