111. schůze, 90. hlasování, 8. července 2021, 11:26
Návrh časového harmonogramu projednávání vládního návrhu státního závě
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 141 | Je třeba: 71
A Ano: 112 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 50 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 9)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- A František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- Z Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- Z František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5M Omluven: 6)
- M Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Miloslava Rutová
- M Pavel Šindelář
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- A Jaroslava Puntová
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 3M Omluven: 6)
- 0 Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Olga Sommerová
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- A Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- M David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- N Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5M Omluven: 6)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- A David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- 0 Jaroslav Vymazal
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Libor Hoppe
- Z Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- A Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 11 | 0 | 2 | 4 | 9 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 0 | 3 | 3 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 7 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 0 | 3 | 0 | 6 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 2 | 0 | 2 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 0 | 0 | 5 | 2 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 0 | 2 | 5 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 112 | 2 | 9 | 27 | 50 |