111. schůze, 104. hlasování, 9. července 2021, 13:20
Novela z. o pomoci v hmotné nouzi
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 132 | Je třeba: 67
A Ano: 23 | N Ne: 99 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 54 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 140 Nepřihlášen: 1M Omluven: 9)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Jan Jakob
- A František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- N Miroslav Samaš
- N Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- M Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 10M Omluven: 1)
- N Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- N František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Miloslava Rutová
- M Pavel Šindelář
- N Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 10Z Zdržel se: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- A František Navrkal
- N Jaroslava Puntová
- Z Jan Richter
- N Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 2M Omluven: 6)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- N Marek Benda
- M Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- M Jan Farský
- N Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- N Olga Sommerová
- N Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- N Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- N David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 9)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- N Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- M David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Jaroslav Vymazal
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 120 Nepřihlášen: 2M Omluven: 6)
- N Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- N Libor Hoppe
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- M Irena Blažková
- N Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- 0 Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 2 | 14 | 1 | 0 | 9 |
Jihočeský | 13 | 2 | 10 | 0 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 5 | 0 | 1 | 5 |
Karlovarský | 5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 1 | 10 | 0 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 10 | 2 | 0 | 6 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 9 | 0 | 2 | 9 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 3 | 1 | 1 | 5 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 0 | 1 | 3 |
Vysočina | 10 | 2 | 5 | 1 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 12 | 2 | 0 | 6 |
Olomoucký | 12 | 1 | 5 | 1 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 0 | 3 | 6 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 23 | 99 | 14 | 10 | 54 |