118. schůze, 134. hlasování, 17. září 2021, 09:48
Novela z. o dráhách - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 135 | Je třeba: 68
A Ano: 126 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 60 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 10)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- M Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9M Omluven: 4)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Miloslava Rutová
- A Pavel Šindelář
- M Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 11M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- A Jaroslava Puntová
- A Jan Richter
- M Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- A Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- M Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Olga Sommerová
- A Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- M Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7M Omluven: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13Z Zdržel se: 1M Omluven: 9)
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- A Libor Hoppe
- M Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Lukáš Vágner
- A Vlastimil Válek
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Irena Blažková
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8M Omluven: 4)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 14 | 0 | 1 | 1 | 10 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 11 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 0 | 1 | 2 | 6 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 0 | 3 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 0 | 1 | 9 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Celkem | 200 | 126 | 0 | 5 | 9 | 60 |