118. schůze, 165. hlasování, 17. září 2021, 15:32
Odvolání Hany Lipovské z Rady České televize
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 84 | Je třeba: 43
A Ano: 9 | N Ne: 42 | 0 Nepřihlášen: 41 | M Omluven: 75 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 10)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Jan Jakob
- N František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- 0 Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Miroslav Samaš
- M Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- N Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- M Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- N František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- N Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- M Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- 0 Miloslava Rutová
- N Pavel Šindelář
- M Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- N František Navrkal
- 0 Jaroslava Puntová
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- 0 Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- M Marek Benda
- M Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- N Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- N Jan Farský
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- N Karel Schwarzenberg
- N Olga Sommerová
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- 0 Ivan Jáč
- M Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 10)
- 0 Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- 0 Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- 0 Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- 0 Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- N Mikuláš Ferjenčík
- 0 Jan Chvojka
- M David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- Z Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- N Jaroslav Vymazal
- 0 Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 8)
- N Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- 0 Libor Hoppe
- M Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- 0 Lukáš Vágner
- N Vlastimil Válek
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- Z Irena Blažková
- M Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- 0 Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 2 | 5 | 4 | 5 | 10 |
Jihočeský | 13 | 1 | 4 | 2 | 1 | 5 |
Plzeňský | 11 | 0 | 3 | 2 | 2 | 4 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 1 | 5 | 3 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 11 | 4 | 2 | 7 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 3 | 1 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 2 | 4 | 4 | 10 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 5 | 1 | 5 |
Pardubický | 10 | 0 | 2 | 1 | 1 | 6 |
Vysočina | 10 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 5 | 4 | 5 | 8 |
Olomoucký | 12 | 0 | 1 | 3 | 2 | 6 |
Zlínský | 12 | 0 | 3 | 2 | 1 | 6 |
Celkem | 200 | 9 | 42 | 41 | 33 | 75 |