7. schůze, 2. hlasování, 10. prosince 1996, 15:00
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 180 | Je třeba: 91
A Ano: 63 | N Ne: 43 | 0 Nepřihlášen: 20 | Z Zdržel se: 74 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- Z Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- 0 František Čech
- A Václav Exner
- Z Petr Hulinský
- A Jan Kalvoda
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- Z Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- A Ivan Mašek
- Z Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- Z Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
- Z Ondřej Zemina
- Z Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Jan Bláha
- Z Jan Černý
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- Z Jan Koucký
- Z Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- N Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- Z Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- N Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- Z Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- 0 Martin Smetana
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- Z Jozef Wagner
- Z Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- Z Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- Z Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- Z Josef Lux
- A Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- A Radomíra Nývltová
- 0 Hana Orgoníková
- N Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Pavel Bratinka
- Z František Brožík
- N Tomáš Březina
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- Z Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- Z Anna Röschová
- N Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- Z Stanislav Volák
- Z Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 16)
- N Libor Ambrozek
- Z Vladimír Bartoš
- Z Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Borák
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Vladimír Dlouhý
- N Michal Frankl
- A Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Robert Kolář
- 0 Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- Z Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- 0 Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- Z Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- Z Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- Z Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- Z Milan Uhde
- 0 Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 11N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 16)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- 0 Eva Fischerová
- Z Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N František Chobot
- Z Pavla Jurková
- 0 Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- Z Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- Z Ivan Langer
- A Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- Z Libor Novák
- Z Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- Z Josef Ullmann
- A Jan Vik
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 9 | 2 | 8 | 0 |
Středočeský | 21 | 6 | 5 | 1 | 9 | 0 |
Jihočeský | 14 | 4 | 2 | 1 | 7 | 0 |
Severočeský | 20 | 8 | 5 | 2 | 5 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 8 | 2 | 6 | 0 |
Západočeský | 18 | 8 | 3 | 0 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 11 | 6 | 8 | 16 | 0 |
Severomoravský | 36 | 11 | 5 | 4 | 16 | 0 |
Celkem | 200 | 63 | 43 | 20 | 74 | 0 |