7. schůze, 142. hlasování, 13. prosince 1996, 18:20
Návrh zákona o státním rozpočtu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 197 | Je třeba: 99
A Ano: 52 | N Ne: 101 | 0 Nepřihlášen: 3 | Z Zdržel se: 44 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- A František Čech
- N Václav Exner
- A Petr Hulinský
- N Jan Kalvoda
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- N Ivan Mašek
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- Z Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
- N Ondřej Zemina
- N Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 10Z Zdržel se: 6)
- N Jan Bláha
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Ivan Kočárník
- Z Jan Koucký
- N Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- Z Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 7Z Zdržel se: 1)
- N Roman Češka
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- N Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 14Z Zdržel se: 4)
- N Vladimír Budinský
- Z Květoslava Čelišová
- N Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Holub
- N Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- N Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- N Jozef Wagner
- N Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 14Z Zdržel se: 6)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- Z Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- A Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- A František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- Z Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 7Z Zdržel se: 6)
- N Pavel Bratinka
- N František Brožík
- Z Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- N Michael Kuneš
- Z Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- N Anna Röschová
- N Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- N Miroslav Vacek
- Z Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 190 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- N Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- N Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- N Vladimír Dlouhý
- N Michal Frankl
- N Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- Z Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- Z Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 10N Ne: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- A Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- Z Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- N Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A František Chobot
- N Pavla Jurková
- N Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- N Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- Z Jaroslav Palas
- N Luděk Polášek
- A Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 15 | 1 | 3 | 0 |
Středočeský | 21 | 5 | 10 | 0 | 6 | 0 |
Jihočeský | 14 | 6 | 7 | 0 | 1 | 0 |
Severočeský | 20 | 2 | 14 | 0 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 14 | 0 | 6 | 0 |
Západočeský | 18 | 5 | 7 | 0 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 13 | 19 | 1 | 8 | 0 |
Severomoravský | 36 | 10 | 15 | 1 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 52 | 101 | 3 | 44 | 0 |