7. schůze, 153. hlasování, 13. prosince 1996, 20:03
Pokračování schůze ve středu v 9 hod.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 183 | Je třeba: 92
A Ano: 73 | N Ne: 74 | 0 Nepřihlášen: 17 | Z Zdržel se: 36 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- A František Čech
- Z Václav Exner
- A Petr Hulinský
- Z Jan Kalvoda
- N Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- Z Ivan Mašek
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- Z Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
- N Ondřej Zemina
- Z Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Jan Bláha
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- A Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- Z Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- Z Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- 0 Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- Z Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- N Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- Z Jozef Wagner
- N Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Drahoslava Bartošková
- Z Rostislav Čevela
- Z Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- N Michal Kraus
- 0 Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- Z Josef Lux
- A Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- A Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- A Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Pavel Bratinka
- A František Brožík
- N Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- A Anna Röschová
- A Jan Ruml
- N Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- Z Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- N Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- N Vladimír Dlouhý
- A Michal Frankl
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- A Dušan Navrátil
- Z Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- N Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N František Chobot
- N Pavla Jurková
- A Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- A Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- A Milan Loukota
- N Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- N Libor Novák
- A Jaroslav Palas
- N Luděk Polášek
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- Z Josef Ullmann
- A Jan Vik
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 9 | 3 | 5 | 0 |
Středočeský | 21 | 8 | 6 | 2 | 5 | 0 |
Jihočeský | 14 | 3 | 6 | 1 | 4 | 0 |
Severočeský | 20 | 7 | 10 | 1 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 7 | 12 | 2 | 5 | 0 |
Západočeský | 18 | 8 | 5 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 17 | 14 | 4 | 6 | 0 |
Severomoravský | 36 | 16 | 12 | 1 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 73 | 74 | 17 | 36 | 0 |