7. schůze, 199. hlasování, 20. prosince 1996, 10:19
Zákon o mírovém využívání jader. energie
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 6 | N Ne: 92 | 0 Nepřihlášen: 39 | Z Zdržel se: 63 |
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- Z Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- 0 František Čech
- Z Václav Exner
- Z Petr Hulinský
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- Z Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
- N Ondřej Zemina
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- 0 Jan Bláha
- N Jan Černý
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Ivan Kočárník
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- Z Karel Machovec
- Z Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Roman Češka
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- 0 Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- Z Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- N Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7)
- 0 Vladimír Budinský
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- N Josef Holub
- Z Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- Z Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- Z František Španbauer
- N Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- Z Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (N Ne: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- 0 Drahoslava Bartošková
- 0 Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- 0 Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- 0 Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- Z Hana Orgoníková
- N Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- 0 Pavel Bratinka
- Z František Brožík
- N Tomáš Březina
- Z Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- N Karel Mach
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- N Jan Ruml
- Z Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 220 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 13)
- N Libor Ambrozek
- N Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- N Vladimír Dlouhý
- N Michal Frankl
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- N Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- Z Jan Kostrhun
- 0 Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- Z Dalibor Matulka
- Z Miloš Melčák
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- Z Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- Z Miloslav Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 3N Ne: 120 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 11)
- N Marek Benda
- A Pavel Dostál
- Z Eva Fischerová
- Z Vavřinec Fójcik
- Z Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A František Chobot
- N Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- N Václav Klaus
- N Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- 0 Jindřich Nehera
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- N Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- N Josef Ullmann
- 0 Jan Vik
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 15 | 4 | 5 | 0 |
Středočeský | 21 | 1 | 11 | 3 | 6 | 0 |
Jihočeský | 14 | 0 | 7 | 2 | 5 | 0 |
Severočeský | 20 | 0 | 5 | 8 | 7 | 0 |
Východočeský | 26 | 0 | 13 | 5 | 8 | 0 |
Západočeský | 18 | 0 | 7 | 3 | 8 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 2 | 22 | 4 | 13 | 0 |
Severomoravský | 36 | 3 | 12 | 10 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 6 | 92 | 39 | 63 | 0 |