8. schůze, 84. hlasování, 7. února 1997, 09:18
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 122 | Je třeba: 62
A Ano: 61 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 78 | Z Zdržel se: 48 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- Z Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- Z František Čech
- Z Václav Exner
- Z Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- Z Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- 0 Zdeněk Krampera
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- Z Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- 0 Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
- A Zdeněk Zajíček
- A Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 6)
- 0 Jan Bláha
- A Jan Černý
- 0 Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- Z Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- 0 Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- Z Jaroslav Maňásek
- Z Hana Škorpilová
- 0 Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- 0 Roman Češka
- 0 Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- 0 Jaroslav Novák
- Z Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- Z Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- A Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 3)
- 0 Vladimír Budinský
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- N Josef Holub
- Z Josef Houzák
- 0 Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- 0 Martin Smetana
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- Z Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 5)
- Z Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- 0 Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Lux
- 0 Pavel Maixner
- 0 Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- Z František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- A Pavel Bratinka
- 0 František Brožík
- A Tomáš Březina
- 0 Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- 0 Josef Krejsa
- Z Michael Kuneš
- A Karel Mach
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- N Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- 0 Petr Vrzáň
- 0 Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 18Z Zdržel se: 6)
- 0 Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Vladimír Dlouhý
- A Michal Frankl
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- 0 Jan Kostrhun
- 0 Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- Z Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- A Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- Z Jaroslav Pešán
- 0 Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- 0 Miloslav Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 13)
- A Marek Benda
- N Pavel Dostál
- 0 Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- N František Chobot
- Z Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kapoun
- N Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- 0 Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- Z Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- N Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 6 | 6 | 0 |
Středočeský | 21 | 5 | 1 | 9 | 6 | 0 |
Jihočeský | 14 | 4 | 0 | 5 | 5 | 0 |
Severočeský | 20 | 4 | 1 | 12 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 8 | 2 | 11 | 5 | 0 |
Západočeský | 18 | 5 | 1 | 8 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 15 | 2 | 18 | 6 | 0 |
Severomoravský | 36 | 8 | 6 | 9 | 13 | 0 |
Celkem | 200 | 61 | 13 | 78 | 48 | 0 |