10. schůze, 22. hlasování, 25. března 1997, 15:35
Náv zák.o veřejném ochránci práv
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 187 | Je třeba: 94
A Ano: 79 | N Ne: 89 | 0 Nepřihlášen: 13 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- 0 Jaroslav Bašta
- Z Eduard Bureš
- N Petra Buzková
- N František Čech
- N Václav Exner
- N Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- Z Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
- Z Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 8Z Zdržel se: 1)
- N Jan Bláha
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- N Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- N Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 7Z Zdržel se: 2)
- A Roman Češka
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- Z Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Budinský
- Z Květoslava Čelišová
- A Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Holub
- N Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- N Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- N František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- N Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 9N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- N Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- 0 Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- Z Josef Lux
- A Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- Z František Novák
- A Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- A Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- 0 Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- Z Pavel Bratinka
- N František Brožík
- A Tomáš Březina
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- N Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- A Jan Ruml
- N Rudolf Tomíček
- N Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 200 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- 0 Vladimír Dlouhý
- A Michal Frankl
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- N Dalibor Matulka
- N Miloš Melčák
- N Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- Z Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- N Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 200 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- N Pavel Dostál
- N Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N František Chobot
- A Jaromír Kalus
- N Miroslav Kapoun
- A Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- A Milan Loukota
- N Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- N Jaroslav Palas
- N Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Josef Ullmann
- A Jan Vik
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 9 | 3 | 5 | 0 |
Středočeský | 21 | 12 | 8 | 0 | 1 | 0 |
Jihočeský | 14 | 5 | 7 | 0 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 9 | 7 | 2 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 9 | 11 | 3 | 3 | 0 |
Západočeský | 18 | 9 | 7 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 15 | 20 | 3 | 3 | 0 |
Severomoravský | 36 | 13 | 20 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 79 | 89 | 13 | 19 | 0 |