10. schůze, 23. hlasování, 25. března 1997, 15:37
Náv zák.o veřejném ochránci práv
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 189 | Je třeba: 95
A Ano: 116 | N Ne: 29 | 0 Nepřihlášen: 11 | Z Zdržel se: 44 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- 0 Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- A František Čech
- A Václav Exner
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- Z Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- N Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- N Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- Z Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
- Z Zdeněk Zajíček
- Z Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 2Z Zdržel se: 8)
- A Jan Bláha
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- Z Jan Koucký
- Z Václav Krása
- A Libor Kudláček
- Z Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- N Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- Z Jan Vidím
- Z Jindřich Vodička
- N Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
- A Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- N Jaroslav Novák
- Z Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- Z Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Holub
- A Josef Houzák
- N Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- Z Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- N Miroslav Sládek
- N Martin Smetana
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- Z Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- Z Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- Z Ondřej Huml
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- 0 Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Lux
- N Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- Z Václav Nájemník
- Z František Novák
- N Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- A Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- 0 Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Bratinka
- A František Brožík
- Z Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- A Anna Röschová
- Z Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- N Petr Vrzáň
- N Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 24N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- N Libor Ambrozek
- Z Vladimír Bartoš
- N Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- 0 Vladimír Dlouhý
- Z Michal Frankl
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- A Dušan Navrátil
- Z Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- N Jana Pešková
- Z Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- Z Martin Přibáň
- N Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- N Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 24N Ne: 5Z Zdržel se: 7)
- N Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A František Chobot
- Z Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- Z Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- Z Ivan Langer
- N Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- N Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- Z Libor Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Josef Ullmann
- N Jan Vik
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 3 | 2 | 6 | 0 |
Středočeský | 21 | 11 | 2 | 0 | 8 | 0 |
Jihočeský | 14 | 10 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 9 | 5 | 2 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 14 | 2 | 4 | 6 | 0 |
Západočeský | 18 | 11 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 24 | 7 | 2 | 8 | 0 |
Severomoravský | 36 | 24 | 5 | 0 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 116 | 29 | 11 | 44 | 0 |