10. schůze, 47. hlasování, 26. března 1997, 14:48
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 129 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 42 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 180 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- A František Čech
- Z Václav Exner
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- 0 Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
- A Zdeněk Zajíček
- A Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Jan Bláha
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- Z Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- A Petr Čermák
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- A Josef Holub
- A Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- A Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- Z Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 20N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- 0 Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- N Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- A František Novák
- N Radomíra Nývltová
- 0 Hana Orgoníková
- A Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Pavel Bratinka
- 0 František Brožík
- A Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- A Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- N Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 280 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- A Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- 0 Vladimír Dlouhý
- A Michal Frankl
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- 0 Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- A Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- 0 Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 210 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 6)
- A Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- Z Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- A Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- 0 Antonín Macháček
- 0 Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- Z Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- 0 Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 18 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Středočeský | 21 | 12 | 0 | 6 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 8 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 11 | 0 | 6 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 20 | 2 | 3 | 1 | 0 |
Západočeský | 18 | 11 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 28 | 0 | 7 | 6 | 0 |
Severomoravský | 36 | 21 | 0 | 9 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 129 | 3 | 42 | 26 | 0 |