10. schůze, 66. hlasování, 27. března 1997, 09:18
Projednání písemných interpelací
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 139 | Je třeba: 70
A Ano: 69 | N Ne: 54 | 0 Nepřihlášen: 61 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- A Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- A František Čech
- N Václav Exner
- A Petr Hulinský
- 0 Tomáš Kladívko
- Z Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- N Zdeněk Krampera
- 0 Oldřich Kužílek
- Z Ivan Mašek
- Z Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
- 0 Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Bláha
- A Jan Černý
- Z Václav Frank
- N Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- 0 Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- N Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- N Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 3)
- 0 Roman Češka
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- N Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Budinský
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- 0 Josef Holub
- Z Josef Houzák
- N Vlasta Hrůzová
- N Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- 0 Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- N Miroslav Sládek
- 0 Martin Smetana
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- N Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- A Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- N Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- 0 Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- N Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- 0 František Novák
- N Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- 0 Pavel Bratinka
- Z František Brožík
- 0 Tomáš Březina
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- 0 Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- N Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- N Petr Vrzáň
- N Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 100 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- 0 Vladimír Dlouhý
- A Michal Frankl
- N Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- 0 Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- N Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- A Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- N Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- N Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- N Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 14N Ne: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- A Pavel Dostál
- N Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A František Chobot
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- 0 Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- N Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- N Jindřich Nehera
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- N Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- 0 Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Josef Ullmann
- 0 Jan Vik
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 3 | 9 | 3 | 0 |
Středočeský | 21 | 7 | 5 | 8 | 1 | 0 |
Jihočeský | 14 | 5 | 6 | 3 | 0 | 0 |
Severočeský | 20 | 5 | 5 | 8 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 8 | 7 | 1 | 0 |
Západočeský | 18 | 2 | 6 | 8 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 17 | 10 | 10 | 4 | 0 |
Severomoravský | 36 | 14 | 11 | 8 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 69 | 54 | 61 | 16 | 0 |