10. schůze, 68. hlasování, 27. března 1997, 09:28
Projednání písemných interpelací
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 66 | N Ne: 56 | 0 Nepřihlášen: 46 | Z Zdržel se: 32 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- A Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- A František Čech
- A Václav Exner
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- 0 Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- Z Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- 0 Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- Z Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
- 0 Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Bláha
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- Z Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 6)
- N Roman Češka
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- Z Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- N Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- N Vladimír Budinský
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- 0 Josef Holub
- A Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- 0 Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- 0 Martin Smetana
- Z František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- Z Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- 0 Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- A Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- A Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- Z Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Pavel Bratinka
- Z František Brožík
- N Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- Z Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- 0 Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- Z Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 120 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 7)
- 0 Libor Ambrozek
- N Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- 0 Vladimír Dlouhý
- N Michal Frankl
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- 0 Jan Kostrhun
- Z Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- 0 Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- 0 Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 17N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- N Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- N Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A František Chobot
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- A Milan Loukota
- 0 Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- 0 Vladimír Procházka
- Z Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- Z Josef Ullmann
- A Jan Vik
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 9 | 7 | 2 | 0 |
Středočeský | 21 | 7 | 6 | 5 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 3 | 5 | 0 | 6 | 0 |
Severočeský | 20 | 5 | 3 | 8 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 11 | 10 | 4 | 1 | 0 |
Západočeský | 18 | 6 | 3 | 6 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 11 | 12 | 11 | 7 | 0 |
Severomoravský | 36 | 17 | 8 | 5 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 66 | 56 | 46 | 32 | 0 |