10. schůze, 117. hlasování, 28. března 1997, 15:19
Zpráva org. výb. o užívání akadem. titulů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 112 | Je třeba: 57
A Ano: 6 | N Ne: 90 | 0 Nepřihlášen: 88 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- N Jaroslav Bašta
- 0 Eduard Bureš
- N Petra Buzková
- 0 František Čech
- N Václav Exner
- N Petr Hulinský
- Z Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- Z Květoslava Kořínková
- N Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- Z Jaroslav Orel
- 0 Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- 0 Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- N Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- Z Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- 0 Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- N Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- N Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 5)
- 0 Roman Češka
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- N Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Jan Třebický
- N Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 11)
- N Vladimír Budinský
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- 0 Josef Holub
- 0 Josef Houzák
- N Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- N Miroslav Sládek
- N Martin Smetana
- 0 František Španbauer
- N Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 1)
- 0 Drahoslava Bartošková
- 0 Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Ondřej Huml
- 0 Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- 0 Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- N Pavel Maixner
- 0 Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- A František Novák
- N Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- 0 Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- 0 Pavel Bratinka
- N František Brožík
- N Tomáš Březina
- N Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- N Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- 0 Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- N Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- N Petr Vrzáň
- N Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 200 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 4)
- N Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- N Vlastimil Bařinka
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Vladimír Dlouhý
- 0 Michal Frankl
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- 0 Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- 0 Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- 0 Tomáš Květák
- 0 Dalibor Matulka
- N Miloš Melčák
- 0 Dušan Navrátil
- 0 Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- Z Jaroslav Pešán
- N Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- N Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- N Jiří Václavek
- 0 Miloslav Vlček
- N Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (N Ne: 160 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 3)
- Z Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- N Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- 0 Jana Gavlasová
- 0 Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- 0 František Chobot
- N Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- N Milan Loukota
- 0 Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- N Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- 0 Josef Ullmann
- N Jan Vik
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 11 | 7 | 4 | 0 |
Středočeský | 21 | 0 | 9 | 9 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 0 | 9 | 5 | 0 | 0 |
Severočeský | 20 | 0 | 9 | 11 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 1 | 9 | 15 | 1 | 0 |
Západočeský | 18 | 1 | 7 | 9 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 2 | 20 | 15 | 4 | 0 |
Severomoravský | 36 | 0 | 16 | 17 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 6 | 90 | 88 | 16 | 0 |