10. schůze, 118. hlasování, 28. března 1997, 15:20
Zpráva org. výb. o užívání akadem. titulů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 113 | Je třeba: 57
A Ano: 22 | N Ne: 42 | 0 Nepřihlášen: 87 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- 0 Jaroslav Bašta
- Z Eduard Bureš
- Z Petra Buzková
- 0 František Čech
- Z Václav Exner
- 0 Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- Z Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- N Jaroslav Orel
- 0 Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- 0 Michal Prokop
- Z Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- A Jan Bláha
- N Jan Černý
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- 0 Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- Z Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- 0 Roman Češka
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- Z Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Jan Třebický
- N Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- Z Vladimír Budinský
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- 0 Josef Holub
- 0 Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- 0 František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 5)
- 0 Drahoslava Bartošková
- 0 Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Ondřej Huml
- 0 Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- 0 Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- A Pavel Maixner
- 0 Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- Z František Novák
- A Radomíra Nývltová
- Z Hana Orgoníková
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- 0 Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- 0 Pavel Bratinka
- A František Brožík
- Z Tomáš Březina
- N Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- Z Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- Z Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 15)
- Z Libor Ambrozek
- Z Vladimír Bartoš
- Z Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Vladimír Dlouhý
- 0 Michal Frankl
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- 0 Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- 0 Jan Kostrhun
- Z Pavel Kováčik
- 0 Tomáš Květák
- 0 Dalibor Matulka
- Z Miloš Melčák
- 0 Dušan Navrátil
- 0 Karel Nejezchleb
- Z Marie Noveská
- Z Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- Z Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- 0 Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 7)
- Z Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- Z Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- 0 Jana Gavlasová
- 0 Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- 0 František Chobot
- N Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- N Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- A Milan Loukota
- 0 Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- Z Miloslav Ransdorf
- Z Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- 0 Josef Ullmann
- A Jan Vik
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 9 | 8 | 5 | 0 |
Středočeský | 21 | 3 | 8 | 7 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 1 | 3 | 5 | 5 | 0 |
Severočeský | 20 | 3 | 2 | 11 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 3 | 2 | 16 | 5 | 0 |
Západočeský | 18 | 4 | 1 | 8 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 3 | 8 | 15 | 15 | 0 |
Severomoravský | 36 | 3 | 9 | 17 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 22 | 42 | 87 | 49 | 0 |