10. schůze, 223. hlasování, 3. dubna 1997, 14:25
Vl.náv.zák.o potravinách
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 15 | N Ne: 125 | 0 Nepřihlášen: 27 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 180 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Jaroslav Bašta
- Z Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- N František Čech
- N Václav Exner
- N Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- N Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- 0 Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Jan Bláha
- Z Jan Černý
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Ivan Kočárník
- Z Jan Koucký
- N Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- N Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- N Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- N Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Roman Češka
- N Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- N Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (N Ne: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- N Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Holub
- N Josef Houzák
- N Vlasta Hrůzová
- N Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- N Martin Smetana
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- Z Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- N Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- Z Ondřej Huml
- N Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- Z Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- N Josef Lux
- N Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- Z Václav Nájemník
- A František Novák
- N Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- 0 Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Pavel Bratinka
- N František Brožík
- Z Tomáš Březina
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Josef Krejsa
- N Michael Kuneš
- N Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- 0 Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- N Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- N Petr Vrzáň
- N Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 280 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- N Libor Ambrozek
- Z Vladimír Bartoš
- N Vlastimil Bařinka
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- 0 Vladimír Dlouhý
- A Michal Frankl
- N Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- 0 Tomáš Květák
- N Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- Z Dušan Navrátil
- Z Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- Z Jaroslav Pešán
- N Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- N Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- N Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 3N Ne: 200 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- Z Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- N Eva Fischerová
- Z Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- N František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- N Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- N Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Nečas
- N Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- N Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Josef Ullmann
- N Jan Vik
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 18 | 4 | 1 | 0 |
Středočeský | 21 | 3 | 12 | 1 | 5 | 0 |
Jihočeský | 14 | 1 | 7 | 3 | 3 | 0 |
Severočeský | 20 | 0 | 14 | 3 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 16 | 2 | 6 | 0 |
Západočeský | 18 | 1 | 10 | 4 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 4 | 28 | 3 | 6 | 0 |
Severomoravský | 36 | 3 | 20 | 7 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 15 | 125 | 27 | 33 | 0 |