11. schůze, 36. hlasování, 15. května 1997, 10:09
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 139 | Je třeba: 70
A Ano: 82 | N Ne: 52 | 0 Nepřihlášen: 61 | Z Zdržel se: 5 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1)
- A Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- A František Čech
- A Václav Exner
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- 0 Jaroslav Orel
- 0 Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- 0 Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- 0 Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
- N Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 6)
- A Jan Bláha
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- 0 Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 3)
- 0 Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 5)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 100 Nepřihlášen: 5)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- 0 Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- A Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- A Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- N Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 8)
- N Pavel Bratinka
- A František Brožík
- 0 Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- 0 Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 120 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- N Vladimír Bartoš
- N Vlastimil Bařinka
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Borák
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Vladimír Dlouhý
- N Michal Frankl
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- 0 Tomáš Květák
- 0 Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 70 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2)
- 0 Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A František Chobot
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- Z Ivan Langer
- A Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Josef Ullmann
- A Jan Vik
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 6 | 11 | 1 | 0 |
Středočeský | 21 | 8 | 7 | 6 | 0 | 0 |
Jihočeský | 14 | 8 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Severočeský | 20 | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 11 | 10 | 5 | 0 | 0 |
Západočeský | 18 | 8 | 2 | 8 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 15 | 12 | 12 | 2 | 0 |
Severomoravský | 36 | 16 | 7 | 11 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 82 | 52 | 61 | 5 | 0 |