11. schůze, 38. hlasování, 15. května 1997, 10:30
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 142 | Je třeba: 72
A Ano: 92 | N Ne: 37 | 0 Nepřihlášen: 58 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2)
- A Jaroslav Bašta
- 0 Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- A František Čech
- A Václav Exner
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- 0 Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- Z Ivana Plechatá
- 0 Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- Z Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bláha
- Z Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 4)
- 0 Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- N Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- 0 Josef Holub
- A Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- Z Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- 0 Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- A Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- Z František Novák
- A Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- N Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 7)
- N Pavel Bratinka
- A František Brožík
- N Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- N Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- 0 Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 21N Ne: 80 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- N Vladimír Bartoš
- N Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- 0 Vladimír Dlouhý
- N Michal Frankl
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- 0 Tomáš Květák
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- Z Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- 0 Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 19N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- 0 Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- Z Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A František Chobot
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- Z Ivan Langer
- A Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- Z Josef Ullmann
- A Jan Vik
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 5 | 11 | 2 | 0 |
Středočeský | 21 | 9 | 3 | 7 | 2 | 0 |
Jihočeský | 14 | 8 | 2 | 4 | 0 | 0 |
Severočeský | 20 | 11 | 2 | 6 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 11 | 9 | 5 | 1 | 0 |
Západočeský | 18 | 7 | 4 | 7 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 21 | 8 | 10 | 2 | 0 |
Severomoravský | 36 | 19 | 4 | 8 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 92 | 37 | 58 | 13 | 0 |