11. schůze, 43. hlasování, 15. května 1997, 15:54
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 88 | N Ne: 42 | 0 Nepřihlášen: 51 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- A Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- A František Čech
- A Václav Exner
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- Z Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- 0 Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- Z Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- Z Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Jan Bláha
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- N Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Roman Češka
- 0 Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 4)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Květoslava Čelišová
- N Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- 0 Josef Holub
- N Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- N Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- N Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- 0 Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- A Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- Z František Novák
- A Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 8)
- 0 Pavel Bratinka
- A František Brožík
- A Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 130 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- 0 Libor Ambrozek
- N Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- 0 Vladimír Dlouhý
- N Michal Frankl
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- Z Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- N Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- 0 Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- Z Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- Z Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- Z Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 17N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- Z Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A František Chobot
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- A Václav Klaus
- 0 Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- A Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- Z Libor Novák
- N Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- Z Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- 0 Josef Ullmann
- A Jan Vik
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 4 | 8 | 3 | 0 |
Středočeský | 21 | 12 | 3 | 3 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 7 | 2 | 4 | 1 | 0 |
Severočeský | 20 | 10 | 6 | 4 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 9 | 6 | 9 | 2 | 0 |
Západočeský | 18 | 10 | 0 | 8 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 14 | 13 | 9 | 5 | 0 |
Severomoravský | 36 | 17 | 8 | 6 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 88 | 42 | 51 | 19 | 0 |