11. schůze, 45. hlasování, 16. května 1997, 10:19
Náv.na zřízení Vyšetř.komise PS
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 100 | N Ne: 41 | 0 Nepřihlášen: 27 | Z Zdržel se: 32 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- Z Petra Buzková
- A František Čech
- A Václav Exner
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- N Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- Z Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- 0 Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- A Zdeněk Zajíček
- A Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Jan Bláha
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- Z Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- N Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- N Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Roman Češka
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- N Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Vladimír Budinský
- Z Květoslava Čelišová
- Z Petr Čermák
- Z Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- A Josef Holub
- N Josef Houzák
- N Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- A Jiří Skalický
- N Miroslav Sládek
- N Martin Smetana
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- Z Jozef Wagner
- Z Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- Z Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Lux
- N Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- A František Novák
- N Radomíra Nývltová
- Z Hana Orgoníková
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Pavel Bratinka
- N František Brožík
- A Tomáš Březina
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- N Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- A Karel Mach
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- N Petr Vrzáň
- N Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 23N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- 0 Vladimír Dlouhý
- N Michal Frankl
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- Z Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- Z Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- A Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- N Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- N Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- N Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- N Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- N Marek Benda
- A Pavel Dostál
- N Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- 0 Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- Z František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- A Václav Klaus
- N Daniel Kroupa
- Z Ivan Langer
- N Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Nečas
- N Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- A Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- 0 Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Josef Ullmann
- N Jan Vik
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 16 | 2 | 3 | 3 | 0 |
Středočeský | 21 | 10 | 7 | 2 | 2 | 0 |
Jihočeský | 14 | 5 | 3 | 2 | 4 | 0 |
Severočeský | 20 | 8 | 5 | 2 | 5 | 0 |
Východočeský | 26 | 15 | 2 | 5 | 4 | 0 |
Západočeský | 18 | 7 | 5 | 4 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 23 | 10 | 2 | 6 | 0 |
Severomoravský | 36 | 16 | 7 | 7 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 100 | 41 | 27 | 32 | 0 |