11. schůze, 94. hlasování, 21. května 1997, 09:44
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 141 | Je třeba: 71
A Ano: 50 | N Ne: 29 | 0 Nepřihlášen: 59 | Z Zdržel se: 62 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 5)
- 0 Jaroslav Bašta
- Z Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- A František Čech
- 0 Václav Exner
- 0 Petr Hulinský
- Z Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- Z Květoslava Kořínková
- 0 Zdeněk Krampera
- 0 Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- Z Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- 0 Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- A Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- Z Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- Z Karel Machovec
- Z Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- 0 Petr Zajíc
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- 0 Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- 0 Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- Z Pavel Pešek
- Z Václav Svoboda
- Z Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- Z Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- Z Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- N Josef Holub
- N Josef Houzák
- 0 Vlasta Hrůzová
- N Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- Z František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9)
- N Drahoslava Bartošková
- Z Rostislav Čevela
- Z Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- A Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- A Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- Z František Novák
- A Radomíra Nývltová
- Z Hana Orgoníková
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- 0 Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6)
- 0 Pavel Bratinka
- Z František Brožík
- N Tomáš Březina
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- Z Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- Z Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- 0 Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 14)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Vladimír Bartoš
- Z Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- Z Vladimír Cisár
- 0 Vladimír Dlouhý
- N Michal Frankl
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- Z Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- Z Jan Kostrhun
- Z Pavel Kováčik
- 0 Tomáš Květák
- 0 Dalibor Matulka
- Z Miloš Melčák
- A Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- Z Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 14N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 11)
- N Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- Z Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- Z Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- Z František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- A Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- Z Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- N Josef Ullmann
- A Jan Vik
- 0 Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 3 | 11 | 5 | 0 |
Středočeský | 21 | 4 | 4 | 7 | 6 | 0 |
Jihočeský | 14 | 3 | 0 | 4 | 7 | 0 |
Severočeský | 20 | 3 | 5 | 8 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 7 | 4 | 6 | 9 | 0 |
Západočeský | 18 | 2 | 2 | 8 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 12 | 7 | 8 | 14 | 0 |
Severomoravský | 36 | 14 | 4 | 7 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 50 | 29 | 59 | 62 | 0 |