11. schůze, 98. hlasování, 21. května 1997, 10:06
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 57 | N Ne: 65 | 0 Nepřihlášen: 40 | Z Zdržel se: 38 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- Z Jaroslav Bašta
- 0 Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- A František Čech
- A Václav Exner
- Z Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- Z Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- 0 Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Jan Bláha
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- N Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- 0 Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- Z Václav Svoboda
- Z Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- Z Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- N Petr Čermák
- Z Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- Z Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- N Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- Z Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- A Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- A Radomíra Nývltová
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- 0 Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 Pavel Bratinka
- Z František Brožík
- N Tomáš Březina
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- 0 Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- N Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- Z Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 160 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9)
- N Libor Ambrozek
- Z Vladimír Bartoš
- Z Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- 0 Vladimír Dlouhý
- N Michal Frankl
- A Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- N Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- Z Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- 0 Tomáš Květák
- A Dalibor Matulka
- Z Miloš Melčák
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 15N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- N Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- Z Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- A František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- A Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- N Josef Ullmann
- A Jan Vik
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 9 | 6 | 4 | 0 |
Středočeský | 21 | 5 | 9 | 2 | 5 | 0 |
Jihočeský | 14 | 4 | 3 | 3 | 4 | 0 |
Severočeský | 20 | 5 | 7 | 6 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 9 | 7 | 4 | 0 |
Západočeský | 18 | 5 | 3 | 7 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 12 | 16 | 4 | 9 | 0 |
Severomoravský | 36 | 15 | 9 | 5 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 57 | 65 | 40 | 38 | 0 |