11. schůze, 221. hlasování, 23. května 1997, 11:46
Vl.náv.zák.na ochranu před dovozem d.v.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 190 | Je třeba: 96
A Ano: 17 | N Ne: 164 | 0 Nepřihlášen: 10 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 23)
- N Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- N Petra Buzková
- N František Čech
- N Václav Exner
- N Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
- N Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 180 Nepřihlášen: 1)
- 0 Jan Bláha
- N Jan Černý
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Ivan Kočárník
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- N Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Roman Češka
- N Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- 0 Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 160 Nepřihlášen: 2)
- N Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- N Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Holub
- N Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- N Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- N Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 23Z Zdržel se: 1)
- N Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- N Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- N Josef Lux
- A Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- A Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- N Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- Z Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 130 Nepřihlášen: 2)
- N Pavel Bratinka
- N František Brožík
- N Tomáš Březina
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- N Karel Mach
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- N Jan Ruml
- N Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 350 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Libor Ambrozek
- N Vladimír Bartoš
- N Vlastimil Bařinka
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- N Vladimír Dlouhý
- N Michal Frankl
- N Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- N Dalibor Matulka
- N Miloš Melčák
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 3N Ne: 260 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Marek Benda
- N Pavel Dostál
- N Eva Fischerová
- Z Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- N Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- A Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- N Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Josef Ullmann
- A Jan Vik
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 23 | 0 | 0 | 0 |
Středočeský | 21 | 2 | 18 | 1 | 0 | 0 |
Jihočeský | 14 | 1 | 10 | 2 | 1 | 0 |
Severočeský | 20 | 2 | 16 | 2 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 23 | 0 | 1 | 0 |
Západočeský | 18 | 3 | 13 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 3 | 35 | 1 | 2 | 0 |
Severomoravský | 36 | 3 | 26 | 2 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 17 | 164 | 10 | 9 | 0 |