12. schůze, 45. hlasování, 2. července 1997, 09:06
Vl.náv.nov.trestního zákona
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 120 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 48 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- A Jaroslav Bašta
- Z Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- A František Čech
- A Václav Exner
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- A Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- Z Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Jan Bláha
- Z Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- Z Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- 0 Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 6)
- 0 Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Svoboda
- 0 Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- N Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- Z Ondřej Huml
- A František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- A Pavel Maixner
- 0 Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- 0 František Novák
- A Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- 0 Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Pavel Bratinka
- A František Brožík
- Z Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- Z Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Anna Röschová
- A Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 310 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- Z Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- 0 Michal Frankl
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- A Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- Z Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 240 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- 0 Marek Benda
- A Pavel Dostál
- Z Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- 0 Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- A Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Josef Ullmann
- A Jan Vik
- 0 Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 2 | 7 | 3 | 0 |
Středočeský | 21 | 12 | 1 | 5 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 6 | 2 | 6 | 0 | 0 |
Severočeský | 20 | 10 | 3 | 6 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 15 | 2 | 6 | 3 | 0 |
Západočeský | 18 | 10 | 0 | 4 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 31 | 0 | 6 | 4 | 0 |
Severomoravský | 36 | 24 | 0 | 8 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 120 | 10 | 48 | 22 | 0 |