12. schůze, 54. hlasování, 2. července 1997, 14:57
Vl.náv.nov.zák.o daních z příjmů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 194 | Je třeba: 98
A Ano: 77 | N Ne: 99 | 0 Nepřihlášen: 6 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 16Z Zdržel se: 1)
- A Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- A František Čech
- A Václav Exner
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
- N Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bláha
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Ivan Kočárník
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- 0 Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- 0 Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- N Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 9Z Zdržel se: 3)
- N Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- N Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- N Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- N Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- 0 František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- N Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Pavel Bratinka
- A František Brožík
- N Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- N Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- N Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 210 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Libor Ambrozek
- N Vladimír Bartoš
- N Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- N Michal Frankl
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 18N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- N Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- N Václav Klaus
- N Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 16 | 0 | 1 | 0 |
Středočeský | 21 | 6 | 12 | 1 | 2 | 0 |
Jihočeský | 14 | 6 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Severočeský | 20 | 8 | 9 | 0 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 13 | 1 | 2 | 0 |
Západočeský | 18 | 6 | 8 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 16 | 21 | 1 | 3 | 0 |
Severomoravský | 36 | 18 | 14 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 77 | 99 | 6 | 18 | 0 |