12. schůze, 94. hlasování, 4. července 1997, 15:12
Zpr. Rady Českého rozhlasu o čin.a hosp. 96
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 146 | Je třeba: 74
A Ano: 43 | N Ne: 89 | 0 Nepřihlášen: 54 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- N Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- N Petra Buzková
- 0 František Čech
- 0 Václav Exner
- N Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- Z Oldřich Kužílek
- Z Ivan Mašek
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- Z Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 100 Nepřihlášen: 7)
- 0 Jan Bláha
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- 0 Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Roman Češka
- 0 Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- 0 Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 9)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- N Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- 0 Josef Holub
- A Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- 0 František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 120 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- N Drahoslava Bartošková
- 0 Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Ondřej Huml
- N František Kozel
- N Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- A Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- Z František Novák
- A Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- 0 Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Pavel Bratinka
- N František Brožík
- N Tomáš Březina
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- N Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 210 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- N Libor Ambrozek
- Z Vladimír Bartoš
- N Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Borák
- Z Vladimír Cisár
- N Michal Frankl
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- 0 Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- 0 Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- Z Miloš Melčák
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- Z Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 150 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- Z Eva Fischerová
- N Vavřinec Fójcik
- 0 Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- N Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- N Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- A Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- N Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Josef Ullmann
- A Jan Vik
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 12 | 7 | 3 | 0 |
Středočeský | 21 | 4 | 10 | 7 | 0 | 0 |
Jihočeský | 14 | 2 | 7 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 6 | 5 | 9 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 5 | 12 | 8 | 1 | 0 |
Západočeský | 18 | 5 | 7 | 5 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 10 | 21 | 6 | 4 | 0 |
Severomoravský | 36 | 9 | 15 | 9 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 43 | 89 | 54 | 14 | 0 |