12. schůze, 105. hlasování, 7. července 1997, 14:45
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 129 | N Ne: 23 | 0 Nepřihlášen: 38 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 17N Ne: 20 Nepřihlášen: 5)
- A Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- A František Čech
- 0 Václav Exner
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- N Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- A Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Bláha
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- 0 Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- N Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- Z Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- N Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 13N Ne: 40 Nepřihlášen: 3)
- A Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Holub
- N Josef Houzák
- N Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- N Martin Smetana
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- N Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 17N Ne: 50 Nepřihlášen: 4)
- A Drahoslava Bartošková
- 0 Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- N Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- A František Novák
- N Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 6)
- A Pavel Bratinka
- 0 František Brožík
- A Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- N Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- N Petr Vrzáň
- N Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 27N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- N Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- A Michal Frankl
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- Z Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- 0 Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- N Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- N Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- N Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 25N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A František Chobot
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- Z Ivan Langer
- A Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- N Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- 0 Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Josef Ullmann
- N Jan Vik
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 17 | 2 | 5 | 0 | 0 |
Středočeský | 21 | 13 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Jihočeský | 14 | 8 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 13 | 4 | 3 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 17 | 5 | 4 | 0 | 0 |
Západočeský | 18 | 9 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 27 | 4 | 7 | 3 | 0 |
Severomoravský | 36 | 25 | 2 | 6 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 129 | 23 | 38 | 10 | 0 |