12. schůze, 204. hlasování, 8. července 1997, 16:25
Změna zákona o dani z přidané hodnoty
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 41 | N Ne: 116 | 0 Nepřihlášen: 21 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Jaroslav Bašta
- 0 Eduard Bureš
- Z Petra Buzková
- N František Čech
- 0 Václav Exner
- Z Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- A Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- N Ivan Kočárník
- Z Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- 0 Michal Lobkowicz
- N Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Roman Češka
- N Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 13Z Zdržel se: 1)
- N Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- A Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Holub
- N Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- N Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- A František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- N Jozef Wagner
- N Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 190 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- N František Kozel
- N Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- 0 Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- N Josef Lux
- A Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- A Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- Z Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- Z Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 12Z Zdržel se: 2)
- N Pavel Bratinka
- A František Brožík
- N Tomáš Březina
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- N Michael Kuneš
- N Karel Mach
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- N Jan Ruml
- N Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- Z Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 260 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- N Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- N Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- N Michal Frankl
- N Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- N Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- Z Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- N Dalibor Matulka
- N Miloš Melčák
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 140 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- N Marek Benda
- N Pavel Dostál
- N Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A František Chobot
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- A Milan Loukota
- N Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- A Libor Novák
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Josef Ullmann
- A Jan Vik
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 12 | 4 | 2 | 0 |
Středočeský | 21 | 2 | 11 | 5 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 1 | 9 | 2 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 6 | 13 | 0 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 3 | 19 | 1 | 3 | 0 |
Západočeský | 18 | 4 | 12 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 6 | 26 | 2 | 7 | 0 |
Severomoravský | 36 | 13 | 14 | 7 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 41 | 116 | 21 | 22 | 0 |