12. schůze, 284. hlasování, 8. července 1997, 19:53
Změna zákona o daních z příjmů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 187 | Je třeba: 94
A Ano: 36 | N Ne: 122 | 0 Nepřihlášen: 13 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- N Jaroslav Bašta
- Z Eduard Bureš
- N Petra Buzková
- N František Čech
- 0 Václav Exner
- Z Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- N Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- Z Jiří Payne
- Z Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Jan Bláha
- N Jan Černý
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- N Ivan Kočárník
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- A Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- N Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Roman Češka
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 10Z Zdržel se: 5)
- Z Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- Z Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Holub
- N Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- N Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- Z Oldřich Vojíř
- Z Jozef Wagner
- N Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 19Z Zdržel se: 3)
- Z Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- N František Kozel
- N Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- Z Josef Lux
- A Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- Z František Novák
- A Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 11Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Bratinka
- N František Brožík
- Z Tomáš Březina
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- N Michael Kuneš
- Z Karel Mach
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- N Jan Ruml
- N Rudolf Tomíček
- N Miroslav Vacek
- Z Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 300 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Libor Ambrozek
- Z Vladimír Bartoš
- Z Vlastimil Bařinka
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- N Michal Frankl
- N Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- N Dalibor Matulka
- N Miloš Melčák
- A Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- N Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 210 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- Z Marek Benda
- N Pavel Dostál
- N Eva Fischerová
- N Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N František Chobot
- N Jaromír Kalus
- N Miroslav Kapoun
- N Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- A Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- N Libor Novák
- 0 Jaroslav Palas
- N Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Josef Ullmann
- A Jan Vik
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 10 | 3 | 6 | 0 |
Středočeský | 21 | 3 | 14 | 2 | 2 | 0 |
Jihočeský | 14 | 3 | 7 | 2 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 5 | 10 | 0 | 5 | 0 |
Východočeský | 26 | 4 | 19 | 0 | 3 | 0 |
Západočeský | 18 | 4 | 11 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 6 | 30 | 2 | 3 | 0 |
Severomoravský | 36 | 6 | 21 | 4 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 36 | 122 | 13 | 29 | 0 |