12. schůze, 298. hlasování, 9. července 1997, 09:12
Dohoda mezi vládou ČR a vládou Ukrajiny
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 134 | Je třeba: 68
A Ano: 38 | N Ne: 21 | 0 Nepřihlášen: 66 | Z Zdržel se: 75 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 5)
- A Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- Z František Čech
- 0 Václav Exner
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- Z Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- Z Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Ivana Plechatá
- 0 Michal Prokop
- Z Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 10)
- Z Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- Z Michal Lobkowicz
- Z Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- Z Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- 0 Roman Češka
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- Z Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- 0 Vladimír Budinský
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- Z Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 11)
- Z Drahoslava Bartošková
- 0 Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- Z Ondřej Huml
- 0 František Kozel
- 0 Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- A František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- Z Hana Orgoníková
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- 0 Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- A Pavel Bratinka
- 0 František Brožík
- 0 Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 17)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Borák
- Z Vladimír Cisár
- 0 Michal Frankl
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- 0 Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- Z Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- Z Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- Z Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 15)
- N Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- Z Eva Fischerová
- Z Vavřinec Fójcik
- Z Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- A František Chobot
- Z Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- N Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- Z Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- 0 Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 5 | 10 | 5 | 0 |
Středočeský | 21 | 2 | 1 | 8 | 10 | 0 |
Jihočeský | 14 | 2 | 1 | 5 | 6 | 0 |
Severočeský | 20 | 4 | 4 | 6 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 2 | 7 | 11 | 0 |
Západočeský | 18 | 5 | 2 | 6 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 10 | 3 | 11 | 17 | 0 |
Severomoravský | 36 | 5 | 3 | 13 | 15 | 0 |
Celkem | 200 | 38 | 21 | 66 | 75 | 0 |