12. schůze, 403. hlasování, 9. července 1997, 17:58
Posl.náv.nov.zák.o Kanceláři prezidenta rep.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 183 | Je třeba: 92
A Ano: 122 | N Ne: 26 | 0 Nepřihlášen: 17 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- A František Čech
- A Václav Exner
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- Z Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- Z Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- Z Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- A Jan Bláha
- Z Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Vladimír Budinský
- 0 Květoslava Čelišová
- A Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Holub
- A Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- Z Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 16N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- Z František Kozel
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- N Josef Lux
- A Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- Z František Novák
- A Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- Z Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- 0 Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Pavel Bratinka
- A František Brožík
- Z Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- Z Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 25N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- N Libor Ambrozek
- Z Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- N Michal Frankl
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- A Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- Z Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 22N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- Z Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- A František Chobot
- Z Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- N Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- A Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- N Libor Novák
- 0 Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- 0 Josef Ullmann
- A Jan Vik
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 3 | 3 | 5 | 0 |
Středočeský | 21 | 11 | 2 | 1 | 7 | 0 |
Jihočeský | 14 | 9 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Severočeský | 20 | 15 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 16 | 4 | 1 | 5 | 0 |
Západočeský | 18 | 11 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 25 | 9 | 1 | 6 | 0 |
Severomoravský | 36 | 22 | 4 | 4 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 122 | 26 | 17 | 35 | 0 |